Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Ogłoszenie

Na początku września  odbyło się zebranie Rady Rodziców.

Do Prezydium Rady Rodziców wybrano :

1. Rałał Guła                              -   przewodniczący
2. Ewelina Krakowska                   -   z-ca przewodniczącego 
3. Anna Żurawska                       -   sekretarz      
4. Wojciech Bryg                         -   komisja rewizyjna    
5. Sławomir Trzpis                       -   komisja rewizyjna    

 


Uchwalono składkę na Radę Rodziców  w wysokości : 40 zł od jednego dziecka lub od rodziny.

Proszę  dokonać ewentualnych wpłat  do  końca grudnia bieżącego roku kalendarzowego na konto  Rady Rodziców SP 11 w Mielcu :

PBS o/Mielec  49 8642 1168 2016 6805 5417 0001


Tel. do szkoły : 017 787 5454  lub  017 787 5450


Mamy puchar i I miejsce! 25 Ogólnopolskie Biegi Uliczne

biegiDnia 27 września 2019 roku miały miejsce 25 Ogólnopolskie Biegi Uliczne, którym organizatorem był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec. Celem imprezy była popularyzacja zdrowia i zdrowego trybu życia poprzez wysiłek fizyczny. Biegi miały na celu również wzmocnić więzi między dziećmi, a rodzicami poprzez wspólną aktywność sportową oraz upowszechnić zdrowego i aktywnego styl żywica wśród osób starszych.
Naszą szkołę reprezentowało liczne – jak co roku – grono zawodników z klas 1 – 8.
 

Czytaj całość...
Rzemień Integracja klasowa 5a

 

integracjaW dniu 24 września uczniowie z klasy 5a wybrali się do Rzemienia w celu integracji klasowej oraz zapoznaniem się z nową, dotąd nieznaną przez niektóre dzieci formą rekreacji. Dzieci, pomimo kapryśnej pogody były bardzo zainteresowane rekreacją oraz przyrodą otaczającą stawy w Rzemieniu. Z wielkim zadowoleniem dzieciaki wędkowały pod czujnym okiem pana Stanisława Majilingera, który wprowadził je w tajniki sportu wędkarskiego.
 

 


Czytaj całość...
Zwiedziliśmy Port Lotniczy

6cW dniu 17 września klasa 6c udała się na wycieczkę do Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Wycieczka rozpoczęła się w budynku terminala, gdzie nasza przewodniczka, zapoznała nas z historią portu, służbami pracującymi na jego terenie oraz omówiła warunki podróżowania. Następnie krok po kroku została nam przedstawiona ścieżka pasażera. Zaczęliśmy od odprawy biletowo-bagażowej, dowiedzieliśmy się jakie dokumenty należy zabrać ze sobą w podróż, a następnie przeszliśmy przez kontrolę bezpieczeństwa,  gdzie dowiedzieliśmy się jakich przedmiotów nie wolno przewozić przez granicę.
 

Czytaj całość...
Bezpieczny uczeń w bezpiecznej szkole

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa naszych uczniów z dniem 30 września 2019r. szkoła będzie monitorowała wejścia osób niebędących pracownikami szkoły, które mają obowiązek wpisać się do Księgi wejść/ wyjść, z wyjątkiem rodziców, którzy przyprowadzają swoje dzieci do świetlicy szkolnej oraz przedszkola nr 20.
 

Zielona szkoła 5d i 5e

W dniach 9-13 września klasy 5D i 5E przebywały na zielonej szkole w Jodłówce Tuchowskiej. Oprócz planowych zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczniowie odbywali również spacery po okolicy, poznając jej topografię, historię oraz osobliwości przyrodnicze. W trakcie wycieczki do Ciężkowic zwiedzili Muzeum Przyrodnicze oraz rezerwat przyrody Skamieniałe Miasto. Kolejna wycieczka, do Stróż, obfitowała w wiele atrakcji, między innymi zwiedzanie gospodarstwa pasiecznego Sądecki Bartnik w połączeniu z warsztatami własnoręcznego wyrobu świec oraz degustacją miodów. Uczniowie chętnie brali udział w różnych zajęciach rekreacyjno-sportowych takich jak: gry zespołowe, bilard, piłka nożna czy ćwiczenia ogólnorozwojowe na siłowni. Świetnie się bawili uczestnicząc w zabawach tanecznych z konkursami, dyskotekach, ognisku i  konkursie Mam Talent. Wyjazd na zieloną szkołę został przez obie klasy jednogłośnie okrzyknięty mianem najlepszej wycieczki.  https://gopro.com/v/NlOKJppdvOggr   
 
 
opracowała: mgr Katarzyna Kuzara
Bezpieczna droga do szkoły.

bezpieczniOd kilku lat w naszej szkole we wrześniu odbywa się akcja informacyjno - edukacyjna "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY". Stałym elementem działań edukacyjnych podejmowanych w ramach tej akcji jest zapraszanie policjantów na spotkania z dziećmi. Takie spotkanie z uczniami klas pierwszych odbyło się 11 września. Zajęcia z policjantką były dla pierwszoklasistów dużą atrakcją, co zachęciło dzieci do poznawania zasad ruchu drogowego i stosowania ich w praktyce. Uczniowie klas pierwszych otrzymali także kolorowanki i książeczki ,,Akademia bezpiecznego Puchatka”. Wszyscy chętni uczniowie klas 1-3 wykonali różnorodnymi technikami prace plastyczne promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
 

Czytaj całość...
Zaproszenie na szkolenie "Rodzic w Internecie".

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli  w Mielcu zaprasza na szkolenie "Rodzic w Internecie", które jest realizowane w ramach projektu "Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym".
Moduł "Rodzic w Internecie" ma na celu przygotowanie rodzica do roli przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci i reagowania na sytuacje zagrożenia. Rodzic pozna możliwości dostępu do wartościowych i legalnych źródeł treści dla dziecka, zrozumie jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo  w sieci.
Szczegółowe informacje: www.leonardo.ckp.edu.pl , tel. 17 717 33 20 lub gabinecie pedagogów, pok 84
 
 

Zebrania z Rodzicami uczniów klas 1 -8

 Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami  11.09.2019r. (środa) klasy 1 -3, a  Rodziców uczniów klas 4-8 w dniu 12.09.2019r.(czwartek), w salach lekcyjnych  wg załączonego harmonogramu.  

 

<< Start < Poprzednia 31 32 33 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022