Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Dzień otwarty 24.10.2019r.

W ramach dnia otwartego Dyrektor Szkoły zaprasza Rodziców na spotkanie z wychowawcami, nauczycielami, specjalistami 24.10.2019 r. w godz. 17.00-18.00 wg  harmonogramu
 

Pielgrzymka na Jasną Górę

 10.X.2019 przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. św. Jana Pawła II na Jasną Górę. Tegoroczna pielgrzymka pod hasłem "Wstańcie, chodźmy" , to spotkanie ponad 10 tysięcy osób z 240 szkół w Polsce oraz z Wilna i Grodna na Białorusi. W jej trakcie nawiązano do 40 lat od pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski oraz setnej rocznicy urodzin papieża- Polaka.  zobacz zdjęcia
                                                            Opracowała: mgr Mariola Ortyl
 

Noc bibliotek 2019.

 NOC BIBLIOTEK to wielkie święto bibliotek i czytania, akcja ta  w niekonwencjonalny sposób zachęca  do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Nasza szkoła po raz piąty  wzięła udział w tej  ogólnopolskiej akcji, która w tym roku przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. W dniach 1 – 4 października w szkole odbyło się wiele atrakcyjnych wydarzeń i przedsięwzięć promujących czytelnictwo oraz zachęcających uczniów do korzystania z zasobów biblioteki.
 

Czytaj całość...
Zaproszamy Rodziców i Przyjaciół Szkoły Mieszkańców Osiedla na uroczystość Święta Patrona Szkoły

 

IPII Dyrektor i Społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu zaprasza Rodziców i Przyjaciół Szkoły Mieszkańców Osiedla na uroczystość Święta Patrona Szkoły, która odbędzie się w naszej placówce przy ulicy Warneńczyka 2, w dniu 16 października 2019r.
 Program uroczystości:
godz. 1000 msza święta w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu
godz. 1100 uroczysta akademia w hali sportowej poświęcona Patronowi Szkoły

 


Konkurs historyczny "Chcieliśmy tylko wolnej Polski!"

 
Miasto Dębica, Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania z Wrocławia, Instytut Pamięci Narodowej Oddział we Wrocławiu oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Tarnów – Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych Armii Krajowej w Dębicy, w 80. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego, zapraszają do udziału w konkursie historycznym „Chcieliśmy wolnej Polski” adresowanym do młodzieży z województwa podkarpackiego i dolnośląskiego.
 

Czytaj całość...
Bezpieczny uczeń w szkole!

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa naszych uczniów z dniem 30 września 2019r. szkoła będzie monitorowała wejścia osób niebędących pracownikami szkoły, które mają obowiązek wpisać się do Księgi wejść/ wyjść, z wyjątkiem rodziców, którzy przyprowadzają swoje dzieci do świetlicy szkolnej oraz przedszkola nr 20.
  Działania podejmowane w szkole wynikają z zaleconych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i przyjętych przez szkołę procedur, które udostępniamy w załączonym dokumencie. Proszę o zapoznanie się z nimi,  a w szczególności z rekomendacjami na stronie 12 i 13.

Dyrektor SzkołyDzień Chłopaka w naszej szkole

 

 30 września 2019r. świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Już od kilku dni  na korytarzach szkoły można było zauważyć uśmiechnięte twarze naszych panów, widniejące na plakatach promujących chłopców z poszczególnych klas. Plakaty zostały przygotowane przez całe zespoły klasowe i miały na celu przedstawienie w jak najciekawszy sposób naszych szkolnych przystojniaków.

 

 


Czytaj całość...
Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020


Przewodnicząca: Kamila Jemioło (kl. 8b)
Zastępca: Maria Jemioło (kl. 7b)

Sekcja organizacyjna: Konstancja Gancarz, Julia Mrozek, Karolina Moskal, Wiktoria Żurawska

Sekcja techniczna: Filip Kalisz, Szymon Libera, Kacper Barylski

 

Uczniowie na spektaklu teatralnym w oparciu o lekturę "Kamienie na szaniec"

spektakl 27 września uczniowie klas : 7b, 7c, 7d i 8c obejrzeli piękną  adaptację sceniczną książki Aleksandra Kamińskiego pt. „Kamienie na szaniec”. Spektakl miał miejsce w SCK w Mielcu.
Dzieło „Kamyka” wyreżyserowane przez Teatr Edukacji z Wrocławia  stanowi wzruszającą  historię o sile przyjaźni, braterstwa, patriotyzmie oraz o honorze. Skoncentrowana na autentycznych wydarzeniach spod Arsenału opowieść o wspaniałych młodych ludziach: Alku, Rudym i Zośce, których młodość i dojrzewanie przypadło na czas okupacji, odsłoniła przed widzami wir okupacyjnej rzeczywistości.


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 31 32 33 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022