Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Informacja dla rodziców maj 2021
idrodzicow.jpg
 

Szanowni Państwo, Wasze  dzieci powróciły  do nauki stacjonarnej. Wiemy, że oprócz radości z perspektywy spotkania się „na żywo”, uczniowie mają różne obawy i lęki, ponieważ większość z nich w zasadzie ponad rok/ z małą przerwą/ nie uczęszczała fizycznie do szkoły. Celem nauczycieli, pedagogów szkolnych, psychologa jest zniwelowanie negatywnych skutków spowodowanych długotrwałym okresem nauki zdalnej.

            W związku z tym najbliższe tygodnie planujemy wykorzystać na odbudowanie relacji i zaufania. To będzie czas na spokojny powrót do normalności nas wszystkich. Potrzebujemy odnowić więzi koleżeńskie oraz relacje uczniowie- nauczyciele, przypomnieć, jak to jest być znowu razem w szkole i stworzyć możliwość wspólnej rozmowy, podzielić się  tym, co było trudne i tym, co sprawiało satysfakcję.

Ten czas poświęcimy   na  utrwalanie  wiedzy i umiejętności . Podczas lekcji uczniowie  będą zachęcani do różnorakich form aktywności. Stosowane  będzie  ocenianie kształtujące (informacja zwrotna), z uwzględnieniem mocnych stron ucznia i tego nad czym musi jeszcze popracować.  Uczniowie  na pewno poczują się bezpiecznie i  stworzymy atmosferę opartą na wzajemnej współpracy.

 

Dyrektor szkoły – Bogusława Czarny

Zielona Szkoła 2021 - Teams
plakat.jpg
Zajęcia hybrydowe klasy 4 - 8

zh2021.jpg

 

Zajęcia hybrydowe dla klas 4 – 8

Z dniem 17 maja uruchamiamy zajęcia hybrydowe w klasach 4-8 według poniżej przedstawionego harmonogramu. Uczniowie i nauczyciele przebywający w szkole zachowują reżim sanitarny określony w „Procedurach funkcjonowania szkoły w okresie pandemii Covid -19

   
Pobierz harmonogram zajęć hybrydowych


230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


 W tym roku mija już 230 lat od radosnego majowego poranka, kiedy wołano: „WIWAT KRÓL! WIWAT SEJM! WIWAT WSZYSTKIE STANY!

     3 Maja – cóż to za data? Ten dzień jest wspaniałą okazją , by uzmysłowić dzieciom rolę  i znaczenie takich słów, jak: ojczyzna, patriotyzm. Daje też możliwość przybliżenia faktów z historii Polski, często zapomnianych przez dzieci.


Czytaj całość...
Budujemy makiety zamków i miast średniowiecznych.

Budujemy makiety zamków i miast średniowiecznych.

 W marcu i kwietniu 2021 roku uczniowie klas czwartych i piątych wykonali makiety średniowiecznych zamków i miast.  Projekt miał na celu rozbudzenie pomysłowości, kreatywności i wyobraźni przestrzennej uczniów...oraz "oderwanie ich "od od komputerów.
            Uczestnicy zaprojektowali, a potem wykonali przestrzenne miniatury zamku lub miasta średniowiecznego z dowolnego materiału (papier, styropian, tektura, pianka, plastelina, itp.) W pracy  uwzględnili charakterystyczne elementy  tych budowli: wieże, mury obronne, baszty, most zwodzony , rynek, kamienice itp.

Czytaj całość...
Konkurs Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu

 

Konkurs „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu” został rozstrzygnięty.

Dziękujemy uczniom za duże zainteresowanie tym tematem. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Doceniamy wysiłek, zaangażowanie i kreatywność uczestników konkursu.

W kategorii klas 1-3 wyróżnienia otrzymali:

 

Czytaj całość...
Ogólnopolski konkurs matematyczny TopMaths
tm.jpg

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” adresowany jest do wszystkich sympatyków matematyki, którzy zechcą spróbować swoich sił z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny nauki. Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.


Czytaj całość...
Uwaga Konkurs Muzyka na językach

kmnj.jpg Uwaga Konkurs „ Muzyka na językach”
V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu w ZSO nr 1, zaprasza uczniów klas V- VIII do udziału w III Miejskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca.

Regulamin konkursu

Uwaga! Wolne miejsca na ZIELONĄ SZKOŁĘ 2021 nad morze!
Zielona Szkoła
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022