Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Zielona szkoła arrow Półkolonia 2021 - wakacje

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Półkolonia 2021 - wakacje

obrazPÓŁKOLONIA - WAKACJE 2021

Nasza szkoła nie pozwala, by na wakacjach naszych uczniów męczyła monotonia i nuda.

W czasie tegorocznych wakacji od 12.07.2021 do 23.07.2021 w naszej szkole odbyły się 2 turnusy półkolonii, na których aktywnie spędzało czas 60 uczestników. W tym czasie dzieci miały zapewnioną opiekę nauczycieli oraz mnóstwo atrakcji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. 

W ramach półkolonii dzieci mogły nie tylko wspólnie spędzać czas na zabawie, skorzystać z różnych form wypoczynku, ale również z zajęć kreatywnych i sportowo – ruchowych.  

Dzieci aktywnie uczestniczyły w licznych atrakcjach poza terenem szkoły.  W kinie Cinema 3D mogli zobaczyć wybrany przez siebie seans filmowy jak: „Piotruś Królik 2” „Luca” „Raya i ostatni smok” i „Mustang z Dzikiej Doliny”. Pogoda dopisywała podczas wycieczek pieszych jak do wrotkarni „WyWrotki” i „Wrotki na Wypasie” gdzie mogły poćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności jeżdżąc na wrotkach pod okiem instruktora, czy też wspólne gry i zabawy w towarzystwie animatora, grając w bilard, cybergaja, piłkarzyki, korzystając z zjeżdżalni pontonowej, małpiego gaju, trampoliny, interaktywnej podłogi i śpiewając karaoke.  W kręgielni „Legenda” dzieci sprawdziły swoje siły i umiejętności grając w kręgle, bilard i gry planszowe. Dłuższą wycieczką środkami komunikacji miejskiej był wyjazd do Muzeum Regionalnego „Pałacu Oborskich” w Mielcu, gdzie odbyło się zwiedzanie z przewodnikiem. Uczestnicy zaczerpnęli wiedzy o historii Mielca, oglądnęli wystawę oraz eksponaty znajdujące się w muzeum. Pobyt w muzeum zakończył się spacerem po bulwarach i zabawami na świeżym powietrzu w parku.  Podsumowując każdy dzień dla pokrzepienia kończony był „pizzą” w „Pizza CEZAR” w Nawigator lub lodami w „Cukierni Pokusa.

Podsumowując nie zabrakło nam humoru i słońca w całym mieście.

Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom dalszych wspaniałych i wesołych wakacji, oraz paniom kucharkom za pyszne obiady i wspaniałą obsługę.

Opiekunami tego rocznej półkolonii były: mgr Renata Irla-Wawrzyńska - kierownik, mgr Elżbieta Mazur, mgr Beata Kudyba, mgr Magdalena Rumak-Markowska, mgr Beata Niezgoda, mgr Marta Trelska, Aleksandra Nickowska.

 

Opracowała: mgr Beata Niezgoda

Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022