Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Dni dla zdrowia - 2021
gzielone_logo.jpg

W dniach 8-10 czerwca 2021r były organizowane w naszej szkole ,,Dni dla zdrowia”. Odbyły się imprezy prozdrowotne, w których czynnie uczestniczyli uczniowie klas 4-8 wraz z nauczycielami. Hasło tygodnia to: ,,Gram w zielone”. Przedstawiciele klas uczestniczyli w konkursach z nagrodami: plastycznym ,,Gram w zielone”, układania wierszy, rymowanek związanych z tematyką ,,Zielone owoce, zielone warzywa”, konkursie matematycznym dla klas 6 ,,Trzymaj formę”, konkursie z języka angielskiego - ciekawy przepis na ,,Zielony koktajl”.

Członkowie PCK przy SP 11 w Mielcu wygłosili przez radiolę pogadankę ,, Zielone owoce, zielone warzywa”. Klasy 4-8 oglądały prezentację o zdrowym żywieniu. Wychowawcy klas przeprowadzili zajęcia o tematyce ,,Zielone owoce, zielone warzywa”. W klasach czwartych i piątych odbył się na lekcjach wych.-fiz. ,, Zielony tor przeszkód”.

W czwartek był zielony dzień w szkole. Uczniowie przyszli ubrani w zielone koszulki oraz przynieśli owoce i warzywa w tym kolorze, robili surówki, sałatki , szaszłyki i koktajle . Wyszli na trawę wokół szkoły na ,,Zielony piknik klasowy”. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w różnych atrakcyjnych formach zajęć zapoznając się i utrwalając sobie zasady zdrowego stylu życia.

 Wyniki szkolnego konkursu plastycznego klas 5- pod hasłem ,, Gram w zielone”: I miejsce: Śpiewak Joanna 7c,Domaniewicz Krzysztof 7 , II miejsce: Chudzik Daria , Jemioło Maria 8b,Nowak Ola , Indyk Karolina 7a, III miejsce : Krzemień Julia ,Romanek Matylda 7e. Wyróżnienia: Gurba Justyna, Koba Martyna, Skóra Emilia 8a, Wasserman Julia 5a Pozostali uczestnicy konkursu: Szot Emilia, Wyka Liliana 6b, Heske Oliwia, Nidental Patryk 8c, Marzec Jakub, Opałacz Roksana 8d Wyniki testu matematycznego dla klas 6 pod hasłem ,,Trzymaj formę’’:
I miejsce:
Brożnowicz Leon 6a, II miejsce: Kruczkiewicz Wiktor 6d, Szot Emilia 6b
III miejsce: Trela Wiktor 6a, Pozostali uczestnicy: Zieliński Igor 6b, Ślęzak Emilia 6c, Pytko Natalia 6e, Janeczek Julia 6c, Kudła Milena 6d, Pazdro Alicja 6e, Szkotnicki Bartek 6b, Kusowska Gabriela 6b, Kułaga Iza 6e, Rozmus Igor 6a, Rzeźnik Adam 6e, Pluta Kacper 6d, Przybek Brayan 6e, Szczukocka Lena 6a, Borsuk Dominika 6c Wyniki konkursu z języka angielskiego na ciekawy przepis na ,,Zielony koktajl” dla klas 7 i 8 : I miejsce: Mazgaj Małgorzata 8d,Marszałek Julia 8d, Jer Weronika 8d, Barglik Lena 6a, II miejsce: Żurawska Patrycja 8d, Nikodem Monika 8d, Opałacz Roksana 8d, III miejsce: Tłusty Wiktoria 8d ,Słoboda Patrycja 8d, Pozostali uczestnicy konkursu: Szymczak Gabriela 7c, Rzepecka Nikola 7c, Staśto Dominika 7c,Kwiatkowski Leon 7c, Korpanty Emilia 7c, Wróbel Wiktor 7c, Śpiewak Joanna 7c. Wyniki konkursu indywidualnego o tematyce:
,, Zielone owoce, zielone warzywa” w kategorii: Wiersze: I miejsce: Szyler Aniela 4b,IImiejsce: Wasserman Julia 5a, III miejsce: Borowiec Jessica 4b, Głód Patrycja 4b.

 

 Opracowanie: mgr T. Hawron-Cygan, mgr L. Błachowicz , mgr P. Kokoszka

 Szkolne Koło PCK przy SP 11 Mielec Zespół ds. Promocji Zdrowia

 

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022