Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Konkursy arrow Ferie zimowe 2021

Ferie zimowe 2021
2021_ferie_logo.jpg

Ferie zimowe w naszej szkole 04.01.2021 – 15.01.2021

W okresie tegorocznych ferii zimowych odbyły się II turnusy półkolonii dla uczniów z klas I - IV z naszej szkoły.  Dzieci, które bardzo licznie uczestniczyły w tej formie wypoczynku miały zapewnioną opiekę wychowawców. Każdy dzień przynosił wiele wrażeń podczas zajęć, gier, zabaw czy rozgrywek sportowych. Uczestnicy miały zapewnione mnóstwo atrakcji poprzez zajęcia artystyczne, plastyczne, muzyczno – rytmiczne, twórcze i sportowe. Na zakończenie turnusu, w grupach odbyło się podsumowanie, rozdanie nagród i dyplomów za aktywność na zajęciach, zakończonych  zabawą taneczną. Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Magdalena Rumak – Markowska, p. Marta Trelska, p. Monika Rusin, p. Diana Babula, p. Aleksandra Nickowski, p. Patrycja Suchy, p. Maryla Kotwica, p. Karolina Rostkowska.

Wszystkim wychowawcom, personelowi, obsłudze szkoły i uczniom składam gorące podziękowanie za utrzymanie obostrzeń sanitarnych w związku z pandemią Covid 19.

Życzmy sobie przede wszystkim zdrowia w tak trudnym dla nas czasie.

Kierownik półkolonii: p. Beata Niezgoda