Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Informacje arrow Powrót do szkoły uczniów klas I-III  Komunikat

Powrót do szkoły uczniów klas I-III  Komunikat

Szanowni Państwo

Informujemy, że decyzją rządu od poniedziałku 18 stycznia uczniowie klas I – III wracają do stacjonarnego nauczania w szkole w ścisłym reżimie sanitarnym.

Zajęcia będą odbywać się według planu lekcji, który obowiązywał przed nauczaniem zdalnym. Wychowawcy przekażą rodzicom i uczniom indywidualne tygodniowe harmonogramy prac danej klasy.

Organizacja pracy szkoły opiera się o wytyczne MEiN, MZ, GiS

oraz zaktualizowane Procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu w okresie pandemii Covid-19, które mają zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Przypominamy, że do szkoły może uczęszczać uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji. W przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej zgodnie z aktualnymi przepisami prawa obowiązuje nakaz osłaniania ust i nosa. Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczkę  lub przyłbicę.

Zarządzenie czytaj więcej