Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Biblioteka szkolna arrow Konkurs związany z Patronem szkoły św. Janem Pawłem II

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Konkurs związany z Patronem szkoły św. Janem Pawłem II

konkursNasza szkoła nosi imię św. Jana Pawła II. W tym roku 18 maja obchodzimy 100- rocznicę urodzin naszego Patrona. W związku z tą rocznicą biblioteka szkolna oraz katechetka  p. M. Ortyl ogłaszają konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły  na przygotowanie pracy plastycznej „Drzewo genealogiczne Jana Pawła II ”.  Format i technika prac dowolna. Zdjęcia przygotowanych prac prosimy przysyłać na adres:   w terminie do 15.05.2020 r.  Zdjęcia  prac zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły, a po przywróceniu zajęć uczniowie proszeni są o dostarczenie prac do biblioteki szkolnej, wtedy zostaną wybrane  najciekawsze prace w kategoriach wiekowych: kl.1-3; kl. 4-6;  kl.7-8.

 Nauczyciele bibliotekarze, katechetka – M. Ortyl
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022