Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła arrow Bezpieczna droga do szkoły.

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Bezpieczna droga do szkoły.

bezpieczniOd kilku lat w naszej szkole we wrześniu odbywa się akcja informacyjno - edukacyjna "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY". Stałym elementem działań edukacyjnych podejmowanych w ramach tej akcji jest zapraszanie policjantów na spotkania z dziećmi. Takie spotkanie z uczniami klas pierwszych odbyło się 11 września. Zajęcia z policjantką były dla pierwszoklasistów dużą atrakcją, co zachęciło dzieci do poznawania zasad ruchu drogowego i stosowania ich w praktyce. Uczniowie klas pierwszych otrzymali także kolorowanki i książeczki ,,Akademia bezpiecznego Puchatka”. Wszyscy chętni uczniowie klas 1-3 wykonali różnorodnymi technikami prace plastyczne promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
 

Najciekawsze prace zdobią korytarz. Uczniowie klasy 2 c przygotowali dla młodszych koleżanek i kolegów zagadki o ruchu drogowym i montaż słowno- muzyczny pt., Lekcja przepisów drogowych”. 19 września odbył się konkurs wiedzowy dla klas trzecich, w którym I miejsce zajęli uczniowie klasy 3 c.
Kształtowanie u dzieci właściwych nawyków to żmudna praca, ale opłaca się ją wykonywać, bo nawyki te zostają na całe życie. Droga do szkoły i z powrotem będzie stałym elementem w życiu dziecka, od września aż do wakacji. Zatem droga ta powinna być bezpieczna, czemu służyły podjęte działania. Akcję przygotował zespół nauczycieli w składzie: mgr R. Gołąb, mgr B. Kramek, mgr L. Harla.    zobacz zdjęcia

                                                                          Opracowała mgr B. Kramek
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022