Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Informacje arrow Zaproszenie na szkolenie "Rodzic w Internecie".

Zaproszenie na szkolenie "Rodzic w Internecie".

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli  w Mielcu zaprasza na szkolenie "Rodzic w Internecie", które jest realizowane w ramach projektu "Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym".
Moduł "Rodzic w Internecie" ma na celu przygotowanie rodzica do roli przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci i reagowania na sytuacje zagrożenia. Rodzic pozna możliwości dostępu do wartościowych i legalnych źródeł treści dla dziecka, zrozumie jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo  w sieci.
Szczegółowe informacje: www.leonardo.ckp.edu.pl , tel. 17 717 33 20 lub gabinecie pedagogów, pok 84