Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Patron szkoły

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Patron szkoły
Święto Patrona Szkoły
Patron

16 października 2020, jak co roku, społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu  po raz kolejny uczciła swojego Wielkiego Patrona Świętego Jana Pawła II. W tym dniu delegacje uczniów zgromadziły się w kościele, rozważając tajemnice różańca i uczestnicząc we Mszy św. Następnie  wzięli udział w akademii, upamiętniającej dwudziesty Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus” oraz nawiązującej raz   jeszcze do 100 rocznicy urodzin Patrona Szkoły   Jana Pawła II.

 

Mimo  iż za sprawą obecnej pandemii ten dzień wyglądał inaczej niż zwykle, to i tak uczniowie udowodnili, że Święty Jan Paweł II jest wciąż obecny w ich sercu. To właśnie do Niego na przekór  wszystkim ograniczeniom uczniowie SP 11 w Mielcu chcą zbudować z własnego życia  dzieło sztuki.

W hołdzie Patronowi - uczniowie szkoły

  patron    „Każdy człowiek, każde dziecko jest słońcem, które wschodzi. Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”
Jan Paweł II
„My się w domu dziś uczymy-artystycznie o Patronie Szkoły!”
Nauka w domu , „w zamknięciu” nie musi być nudna! Można ten czas wykorzystać na naukę, zabawę z rodzeństwem, pomoc w domu i jeszcze zrobić coś fantastycznego, a zarazem niezwykłego.
Uczniowie Szkoły Podstawowej  nr 11 w Mielcu oddali  hołd  Janowi  Pawłowi  II-Patronowi  Szkoły, realizując projekt  pt „ Uczniowie Jana Pawła II” ,  nagrywając film” W hołdzie Janowi  Pawłowi  II-Patronowi Szkoły”. Do tego niecodziennego wyzwania  przyczyniła się oczywiście setna  rocznica  urodzin świętego Jana Pawła II oraz rok 2020 –rokiem Jana Pawła II
 


Czytaj całość...
Dar na 100 lat!

dar"Człowieka nie można do końca zrozumieć bez Chrystusa. A raczej: człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa”.
Święty Jan Paweł II , fr. homilii, Warszawa, 1979 r.


W dniu 18 maja 2020r.  społeczność  Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu   świętowała  setną rocznicę  urodzin Naszego Patrona Szkoły Świętego Jana Pawła II.    Z tej okazji pragnąc wyrazić wdzięczność Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II  w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu  została odprawiona uroczysta Msza święta, której przewodniczył ksiądz Prałat dr Janusz Paciorek.


Czytaj całość...
Wystawa "Jan Paweł II- nasz święty"

JPII
 
Uczniowie klas 4- 7 przygotowali  prace plastyczne poświęcone patronowi naszej szkoły św. Janowi  Pawłowi  II.  Zapraszamy do obejrzenia naszej wirtualnej wystawy.
Nauczyciel plastyki

FOTOGALERIA "Święty Jan Paweł II  Pielgrzym"

pielgrzymZapraszamy do wirtualnej galerii, w której przedstawione są prace uczniów klas I-III, wykonane jako realizacja tematu ,, Święty Jan Paweł II – Pielgrzym” w ramach zajęć plastycznych. Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy podjęli wyzwanie i przyłączyli się do akcji uczczenia 100.rocznicy urodzin naszego Patrona. Gratulujemy ciekawych pomysłów i pięknego wykonania.
zobacz prace
 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 27
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022