Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Informacje

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Informacje
Dzień Matki - 2021

 

 

Dzień Matki – 2021

Na świetlicy szkolne powstała super produkcja a okazji Dnia Matki, zachęcamy wszystkich do oglądania – kliknij w zdjęcie poniżej!


dzienmatki2021.jpg


 

 

Informacja dla rodziców maj 2021
idrodzicow.jpg
 

Szanowni Państwo, Wasze  dzieci powróciły  do nauki stacjonarnej. Wiemy, że oprócz radości z perspektywy spotkania się „na żywo”, uczniowie mają różne obawy i lęki, ponieważ większość z nich w zasadzie ponad rok/ z małą przerwą/ nie uczęszczała fizycznie do szkoły. Celem nauczycieli, pedagogów szkolnych, psychologa jest zniwelowanie negatywnych skutków spowodowanych długotrwałym okresem nauki zdalnej.

            W związku z tym najbliższe tygodnie planujemy wykorzystać na odbudowanie relacji i zaufania. To będzie czas na spokojny powrót do normalności nas wszystkich. Potrzebujemy odnowić więzi koleżeńskie oraz relacje uczniowie- nauczyciele, przypomnieć, jak to jest być znowu razem w szkole i stworzyć możliwość wspólnej rozmowy, podzielić się  tym, co było trudne i tym, co sprawiało satysfakcję.

Ten czas poświęcimy   na  utrwalanie  wiedzy i umiejętności . Podczas lekcji uczniowie  będą zachęcani do różnorakich form aktywności. Stosowane  będzie  ocenianie kształtujące (informacja zwrotna), z uwzględnieniem mocnych stron ucznia i tego nad czym musi jeszcze popracować.  Uczniowie  na pewno poczują się bezpiecznie i  stworzymy atmosferę opartą na wzajemnej współpracy.

 

Dyrektor szkoły – Bogusława Czarny

Informacja dla Rodziców

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia do 18 kwietnia 2021r. zostały przedłużone obowiązujące obostrzenia, w tym nauczanie zdalne dla uczniów kl. I – III.

Dyrekcja Szkoły

 

Konkurs plastyczny pod hasłem: Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu

W związku z dużym zainteresowaniem uczniów akcją na Światowy Dzień Świadomości Autyzmu ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem:  Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu.

Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) prosimy dostarczyć do szkoły i włożyć do oznaczonego pudełka w drzwiach od strony sekretariatu.

Termin dostarczenia prac: do 23 kwietnia

Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone!!!

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

 

Światowy Dzień Autyzmu

 

2 kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji na całym świecie odbywają się różne akcje, mające na celu podniesienie świadomości społecznej na temat autyzmu. Ich zadaniem jest zwiększenie zaangażowania w zaspokajanie potrzeb osób autystycznych i umożliwienie im rozwijania swoich pasji i talentów.

Nasza szkoła, jak co roku, włącza się do tej akcji na znak solidarności z osobami autystycznymi. Proponujemy uczniom obejrzenie krótkiej prezentacji pt. „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu”, ubranie się w tym dniu na niebiesko i zatańczenie „Zumby na niebiesko” dla osób z autyzmem.

https://www.youtube.com/watch?v=epEJlkh2lsI    prezentacja

https://www.youtube.com/watch?v=FP0wgVhUC9w zumba

https://www.youtube.com/watch?v=ymigWt5TOV8 zumba

 

Możecie okazać swoje zainteresowanie tematem autyzmu, nagrać krótki filmik z tego wydarzenia, zrobić zdjęcie lub wykonać plakat i przesłać swojemu wychowawcy.

Zachęcamy do licznego udziału w tej akcji !!!

Paulina Chmaj,

 Marta Woźniak


 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 71
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022