Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Archiwum

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Trzecioklasiści na treningu piłkarzy Stali Mielec

W dniu 21.03.2018 r. grupa uczniów klas III miała możliwość obejrzenia treningu piłkarzy 1 ligowej Stali Mielec. Mimo chłodu i zimowej aury pierwszoligowcy trenowali przed kolejnymi meczami. Chłopcy z naszej szkoły obserwowali trening i mogli zobaczyć, jak ćwiczą bramkarze, obrońcy oraz pomocnicy i napastnicy. Działacze MOSiR przygotowali ciepłą herbatę dla dzieci oraz pamiątkowe balony.
 
     trening   


Czytaj całość...
Walentynki w bibliotece szkolnej

 Z okazji Walentynek biblioteka szkolna ogłosiła konkurs: „NAJPIĘKNIEJSZE WALENTYNKOWE SERCE” W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VII.  Technika prac była dowolna. W bibliotece wystawiono około pięćdziesięciu  walentynkowych serduszek. W dniach 14-15 lutego odbyło się głosowanie, każdy odwiedzający bibliotekę mógł zagłosować  na wybrane przez siebie serduszko. Trzy walentynkowe serca, które zdobyły najwięcej głosów będzie można do końca lutego oglądać w bibliotece.  zobacz zdjęcia 
Opracowały: mgr Jadwiga Herchel i mgr Iwona Zygmunt
 

Bal karnawałowy w świetlicy

zabawaW  dniu 23 stycznia 2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. Poprzedziło go własnoręczne wykonanie masek karnawałowych, w których dzieci chętnie się bawiły. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy przez Panią Ewę. Przy świetnej muzyce – „Despasido”, „Jesteś szalona”, „Ja jestem Gumi  Miś”, Kaczuchy”, itp. dzieci bawiły się w parach, w kółeczku, tworzyły pociąg lub tańczyły z balonikami. Wszystkim wychowankom bardzo podobała się zabawa, której nie widać było końca…  zobacz zdjęcia

Przygotowały: mgr Agnieszka Dziuba, mgr Magdalena Karasińska, mgr Agnieszka Marek


Występ zespołu tanecznego cheerleaderek SP 11 na finale miejskim WOŚP

cheerleaderkiW dniu 14.01.2018 r. grupa cheerleaderek z naszej szkoły zaprezentowała się podczas turnieju piłkarskiego, który odbył się na hali sportowej SP7  z okazji 26 Finału WOŚP. Skład zespołu tanecznego: Łanocha Oliwia, Dymek Justyna, Maciejowska Aleksandra, Maciejowska Ania, Magda Klaudia, Pantoł Maria, Pańczyk Julia, Surdej Amelia, Zaranek Natalia, Zugaj Anna         zobacz zdjęcia

Opracowała: mgr Agata Wojtowicz-Buś
 
 

Finał Miejski Mini Siatkówki Dziewcząt

siatkówka18 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się finał mini siatkówki dziewcząt. Nasze zawodniczki po zaciętej walce zdobyły czwarte miejsce. Uczennice w składzie: Kralisz Karolina, Janus Gabriela, Kasprzak Laura, Wawrów Eliza, Kwiatkowska Zuzanna, Mrozek Julita, Żurawska Wiktoria, Kotwica Sandra, Rzeźnik Anna, wykazały się dużą wolą walki oraz zaangażowaniem w zawodach, dzięki czemu w bardzo dobrym stylu mogły konkurować z wykwalifikowanymi uczestniczkami imprezy. Dalsza praca przy rozwijaniu umiejętności siatkarskich oraz motywacja, dają nadzieje na sukces w przyszłości.            zobacz zdjęcia

Opracował: mgr Piotr Kokoszka

Nowości w bibliotece.

książkiZapraszamy uczniów do zapoznania się z nowymi książkami, które zostały zakupione do biblioteki szkolnej. Są to książki zarówno dla starszych,  jak i młodszych czytelników. Szczególnie zachęcamy do sięgnięcia po ciekawą serię pt. „Czytam sobie” w której krótkie teksty i duże litery ułatwiają naukę czytania. Starszym uczniom proponujemy do przeczytania interesujące i inspirujące książki przygodowe z serii „Zwiadowcy” i „ Drużyna”.
Książki zostały zakupione z pieniędzy Fundacji Studenckiej  „Młodzi – Młodym”.    zobacz zdjęcia
Opracowały: mgr Jadwiga Herchel,  mgr Iwona Zygmunt
 
 

Piłkarze ręczni obronili tytuł Mistrzów Powiatu
piłkarze ręczni
Reprezentanci SP11 wygrali Finał powiatowy Igrzysk Dzieci  w piłce ręcznej chłopców, który został rozegrany 18 grudnia w naszej hali. Tym samym obroniliśmy zdobyty przed rokiem tytuł Mistrzów powiatu mieleckiego. Zespół SP11 zdecydowanie pokonał innych finalistów : SP w Maliniu 11:6 oraz SP w Wadowicach Górnych 14:2 i awansował do zawodów szczebla wojewódzkiego.  

zobacz zdjęcia 

Czytaj całość...
Sukces Natalii Zaranek w Wojewódzkich Halowych Lekkoatletycznych Zawodach Mikołajkowych
Natalia
Dnia 9 grudnia 2017r. w Hali Lekkoatletycznej LKS Stal Mielec odbyły się Wojewódzkie Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe. Impreza miała wysoką rangę o charakterze wojewódzkim. Uczniowie SP11 rywalizowali z zawodnikami, którzy na co dzień trenują w klubach lekkoatletycznych. Nasi uczniowie nie byli stawiani w roli faworytów, a mimo to udało się im w bardzo dobrym stylu konkurować z wykwalifikowanymi uczestnikami imprezy.
Czytaj całość...
"Mikołajki z książką" w bibliotece
mikołajki
W dniu 6 grudnia Mikołaj  zawitał nie tylko do klas, odwiedził również bibliotekę szkolną zachęcając uczniów  do czytania.
Z okazji Mikołajek wszyscy uczniowie, którzy w tym  dniu odwiedzili bibliotekę i wypożyczyli książki wzięli udział w losowaniu nagrody niespodzianki.  Losowanie odbyło się następnego dnia podczas długiej przerwy w obecności uczennic z samorządu uczniowskiego.  Nagrodę niespodziankę wylosowała Nikola Marzec z klasy 3b.

zobacz zdjęcia
Przygotowała  mgr Iwona Zygmunt


Zabawa Andrzejkowa 30.11.2017r.
Andrzejki 2017

W czwartek 30 listopada 2017r. w świetlicy szkolnej odbyły się „Andrzejki”. W to magiczne popołudnie dzieci mogły poznać imię swojej sympatii, sprawdzić zawód wykonywany w przyszłości oraz dowiedzieć się  innych ciekawych faktów ze swojej przyszłości. Przy wróżbach pomagały wróżki – czarodziejki. Oczywiście te wróżby wszyscy potraktowali z przymrużeniem oka. Wszystko odbyło się w atmosferze świetnej zabawy i tańców przy dobrej muzyce.

zobacz zdjęcia
Opracowały: mgr Agnieszka Dziuba
mgr Magdalena Karasińska
mgr Agnieszka Marek

 
Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe
zawody lekkoatletyczne
Dnia 2 grudnia 2017r. w Hali Lekkoatletycznej LKS Stal Mielec odbyły się Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe. Bardzo dobre występy zanotowali w nich nasi uczniowie. Konkurencje były rozgrywane w różnych kategoriach wiekowych. Młodzi sportowcy z Naszej Szkoły wzięli udział w biegach na dystansach: 60m, 300m, 600m oraz w skoku w dal i w skoku wzwyż.
Czytaj całość...
Wojewódzki Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw
mikołajkowy turniej gier i zabaw
Na zorganizowanym 5 grudnia przez Powiatowy Związek Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu, Mikołajkowym turnieju gier i zabaw, bardzo dobrze spisali się uczniowie Naszej Szkoły zdobywając wysokie trzecie miejsce zespołowo. Celem imprezy było promowanie sportu poprzez zabawę, naładowanie uczniów pozytywną energią, zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego oraz integrować środowiska osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Piłkarze ręczni SP11 mistrzami Mielca w Igrzyskach Dzieci
piłkarze ręczni SP11   
  Reprezentacja chłopców naszej szkoły po raz kolejny zajęła 1 miejsce w finałach mistrzostw Mielca w piłce ręcznej i zakwalifikowała się do zawodów powiatowych. Od tego roku szkolnego zawody sportowe szkół podstawowych rozgrywane pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego noszą nazwę - Igrzyska Dzieci. W rozegranym 16 listopada w naszej hali finale miejskim wystąpiły 4 najlepsze szkoły z wcześniejszych eliminacji. Wyniki SP11:  z SP1 10 : 5  (wynik zaliczony z eliminacji),  z SP9  12 : 4 oraz z SP6 w meczu  o 1 miejsce  11 : 7

Czytaj całość...
Pasowanie na czytelnika 2017

 
pasowanieW dniu 16.11.2017 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelników uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Program artystyczny  przedstawiły uczennice klasy 6A, które  zaprezentowały pierwszoklasistom przedstawienie teatralne pt. „Zaczarowany świat bajek”. Bajkowe postacie  wprowadziły dzieci w niezwykły świat książek, które rozwijają  wyobraźnię  i ciekawość świata. Zapoznały uczniów z księgozbiorem biblioteki szkolnej oraz zasadami korzystania ze zbiorów. Zwróciły uwagę na poszanowanie książek.

 

Czytaj całość...
Miejski Konkurs Plastyczny "Jesień"
Jesień
     Dnia 10.11.2017r. o godz. 18.00, odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Jesień”.  Organizatorem imprezy była Galeria VIVA w Mielcu. Spośród 160 prac złożonych na konkurs, w kategorii klas I - III, zwycięzcami okazali się uczniowie naszej szkoły:

I miejsce zdobyła Nicola Marzec z klasy III b,
II miejsce zdobyła Zuzanna Krawczyk z klasy III b,
III miejsce Lilianna Wyka również z klasy III b.

Nagrodzeni uczniowie pracowali pod kierunkiem mgr Ewy Czeczot. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy twórczej.

Opracowała :mgr Ewa Czeczot

"Pasowanie na Świetlika"

pasowanie na Świetlika

W dniu 26 października 2017 roku w szkolnej świetlicy odbyły się otrzęsiny tzw. „Pasowanie na Świetlika”. W czasie zabawy dzieci zostały poddane próbom sprawdzającym ich wiedzę, sprawność fizyczną i kulturę osobistą. Wszystkie konkurencje dzieci zaliczyły na medal. Następnie złożyły przyrzeczenia, że będą się : „Bawić , uśmiechać, słuchać, i pomagać”.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 31 z 93
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022