Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Psycholog

ja

Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Wolontariat
wolontariat
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Szkolne Koło Wolontariatu  rozstrzygnięcie konkursu

Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie!

            Konkurs na nazwę Szkolnego Koła Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu został rozstrzygnięty .

„PoMOCNA Jedenastka” otrzymała największą ilość głosów.

Wyłonieni zwycięzcy, to:

Czytaj całość...
OŚRODEK ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJI PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ W MIELCU

Szanowni Państwo,

Od dnia 1 stycznia 2021 roku, otwarty został Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

>>Czytaj więcej<< 

Wsparcie psychologiczne podczas pandemii

Drodzy uczniowie!
Dowiedzieliście się, że do 24 maja 2020r. szkoła nie będzie prowadziła zajęć w formie tradycyjnej, ale w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie. Egzaminy ósmoklasisty odbędą się od 16 do 18 czerwca 2020r. Jakie czujesz emocje w związku z tą informacją? Czy przyzwyczaiłeś/ -łaś się do obecnego stanu rzeczy i jest Ci z tym dobrze ? Czy może czujesz lęk, strach, niepokój, złość? Pamiętaj, że każda emocja jest dobra i potrzebna, każda emocja pełni pewną funkcję. Czasem emocje powodują u człowieka dyskomfort, sprawiają, że nie jest przyjemnie. Jednak musisz wiedzieć, że jest to normalne, emocje są odpowiedzią, na to co dzieje się w życiu człowieka. Są sposoby, aby rozładować te trudne emocje i poczuć się lepiej.
Zadbaj o siebie w tym trudnym dla wszystkich czasie…


Wsparcie psychologiczne podczas pandemii.

Drodzy Rodzice!!   Jak rozmawiać z dziećmi o zaistniałej sytuacji?

Czas, który aktualnie przeżywamy, jest trudny z kilku powodów. Wśród najpoważniejszych z nich są emocje i ograniczenia związane z planowaniem choćby kilku nadchodzących dni. To generuje całą lawinę kłopotów, z którymi musimy się zmierzyć. A sposób, w jaki sobie z nimi poradzimy, wpłynie na naszą przyszłość. Trudno być rodzicem, kiedy sami chcielibyśmy mieć kogoś, kto przytuli i powie: będzie dobrze! Jak się zmierzyć z tym wszystkim i wesprzeć dzieci?
Różnimy się między sobą i różnią się też nasze dzieci. Są takie, które w obecnej sytuacji czują pewne podekscytowanie, ciekawość, a nawet radość. W końcu nie trzeba chodzić do szkoły i tyle nowych ciekawych rzeczy dzieje się wokół. Są jednak i takie, które z dużym niepokojem i lękiem stale sprawdzają portale informacyjne, dopytują dorosłych, poszukują informacji o zagrożeniu. Jeszcze inne mówią: dość! Już nie mogą oglądać, słuchać, czytać i rozmawiać na temat zagrożenia koronawirusem. Wszystkie, nawet te szczęśliwe, z różnym natężeniem i częstotliwością odczuwają nieprzyjemne emocje. Ten strach, zupełnie zrozumiały w obecnej sytuacji, wymaga od rodziców szczególnego zaopiekowania się swoimi dziećmi. Co zatem robić?

czytaj dalej
 
Psycholog szkolny

Od dnia 25.03.2020 do odwołania psycholog szkolny mgr Kinga Przeworska pełni dyżur, udzielając wsparcia on- line codziennie w godzinach 10.00- 14.00 pod  adresem:   Zapraszam do kontaktu zarówno uczniów jak i ich rodziców. W tym wyjątkowo trudnym czasie mogą pojawiać się w nas różnorodne, silne emocje- przede wszystkim lęk i niepokój. Są to uczucia, które rodzą się w sytuacjach utraty poczucia bezpieczeństwa, zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń i trybu życia. Nowa sytuacja wymaga od nas dostosowania się do nowych warunków. W sytuacji kryzysowej z jaką obecnie przyszło nam się zmierzyć otaczam troską i wsparciem.

 

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 5 z 9
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2022